Font Size

Layout

Cpanel

BIVIO je ohrozené - prosím, pomôžte!

Koncom roka 2018 sme v Bratislave založili integračný sociálny podnik a rehabilitačné stredisko BIVIO. V ňom zamestnávame ľudí s mentálnym postihnutím.
Nebolo jednoduché dostať sa tam, kde sme dnes. Roky driny, mnoho zapálených ľudí, nádej, optimizmus, viera, že to má zmysel...

A veľa, veľa peňazí, ktoré sme museli investovať...

Verili sme, že v rozbehu nám pomôžu aj verejné zdroje, určené na podporu začínajúcim sociálnym podnikom. Nestalo sa tak. Fakt, že sme podnik založili v Bratislave, sa javí ako zásadná prekážka na získanie tejto podpory. Jednoducho, začiatky bývajú ťažké. To vie určite každý podnikateľ. A sú ešte ťažšie, ak zamestnávate aj ľudí s mentálnym postihnutím. My ich nielen zamestnávame, ale ďalších aj zaúčame na pomocné profesie v kuchyni, reštaurácii, hoteli a práčovni. Pomaličky sme sa začali posúvať vpred. Krok za krokom.

V piatok 13.3. sme museli zatvoriť, aby sme ochránili zraniteľných klientov. Ocitli sme sa v krízovej situácii. NEMÁME DOSTATOK PEŇAZÍ NA UDRŽANIE PREVÁDZOK BIVIO. Nechceme, aby naši zamestnanci prišli o prácu a klienti o rehabilitačné služby.

Prosíme Vás, pomôžte centru BIVIO prostredníctvom verejnej finančnej zbierky BIVIO 2020.

Ako?

Zaslaním akejkoľvek sumy na:

IBAN: SK2002000000002044883553, SUBASKBX

Transparentný účet:
SK4509000000005165830902, GIBASKBX (klik)

Cez PAY by square:


alebo cez www.bivio.sk/daruj

Veľmi pekne ďakujeme za každú Vašu pomoc. Spoločne to zvládneme!

 

Verejnú zbierku BIVIO 2020 zapísalo Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky do registra verejných zbierok pod registrovým číslom verejnej zbierky 000-2020-10933 na všeobecne prospešný účel rozvoja sociálnych služieb, vedy, vzdelania a telovýchovy, so zameraním na pomoc pre ľudí s mentálnym postihnutím v centre BIVIO.

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:


Ďakujeme za bezplatný webhosting od firmy Websupport

Práve tu je 482 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Poskytovanie sociálnej pomoci ľuďom s mentálnym postihnutím Všeobecné BIVIO je ohrozené - prosím, pomôžte!