Font Size

Layout

Cpanel

Dobrovoľníctvo

Milí dobrovoľníci, milé dobrovoľníčky,

naše občianske združenie pracuje v prospech detí, mládeže, dospelých ľudí s mentálnym postihnutím a ich rodín. Cieľom všetkých našich aktivít je integrácia ľudí s mentálnym postihnutím do spoločnosti a obhajoba ich práv a záujmov. Snažíme sa o to, aby títo ľudia boli akceptovaní, mali rovnaké práva ako ostatní občania, mohli sa vzdelávať, mať prácu a priateľov, mohli sa venovať voľnočasovým aktivitám a rozvíjať svoj talent. Aby ich naša spoločnosť prijala takých, akí sú.  

Sú aktivity a činnosti, ktoré si vyžadujú pomoc i ďalších ľudí – dobrovoľníkov. Stačí, ak nám venuješ kúsok svojho voľného času. Svojou dobrovoľníckou prácou nielen pomôžeš dobrej veci, ale i ty získaš nové priateľstvá a skúsenosti, ktoré ti budú v budúcnosti prospešné.

Tvoju dobrovoľnícku pomoc radi uvítame pri aktivitách ZPMP v SR:

V prípade záujmu nás neváhaj kontaktovať Smile

Kontakt: Jana Bartáková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 02/6381 4968

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:


Ďakujeme za bezplatný webhosting od firmy Websupport

Práve tu je 286 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Čo robíme Naše aktivity Dobrovoľníctvo