Font Size

Layout

Cpanel

Európa v akcii 2017

Zúčastnite sa jedinečného európskeho stretnutia na konferencii Europe in Action (Európa v akcii) 2017, ktoré sa koná v Českej republike po 12 rokoch. Budete mať možnosť vypočuť si zaujímavé informácie, podnety, príbehy a inšpirácie, ktoré sa týkajú tém dôležitých pre každého človeka: „O mojich vzťahoch a priateľstve“. Môžete taktiež zdielať svoje vlastné skúsenosti prostredníctvom diskusií so skupinou ľudí, ktorí riešia rovnakú otázku - ako dať priestor človeku s mentálnym postihnutím pre súkromie a intímny život, ktorý vedie k zdravému rozvoju osobnosti a k uspokojeniu jednej z najdôležitejších potrieb každého človeka - byť milovaný a tiež mať niekoho "pre seba" - partnera, kamaráta, priateľa.

Na konferencii bude ako rečníčka vystupovať napríklad riaditeľka nemeckej národnej organizácie Lebenshilfe (člen Inclusion Europe) Jeanne Nicklas-Faust, ktorá je lekárkou a zároveň matkou dospelej dcéry s mentálnym postihnutím.

Juultje Holla má bohaté skúsenosti zo Škótska a z Holandska, kde sa snažia zmeniť spôsob myslenia o ľuďoch s mentálnym postihnutím. Má veľké skúsenosti so začleňovaním ľudí s mentálnym postihnutím do bežného života.

Z českých rečníkov môžeme poskytnúť napríklad skúsenosti Petra Eisnera, ktorý dlhodobo pracuje s ľuďmi s mentálnym postihnutím, s ich rodičmi, ale tiež s pracovníkmi sociálnych služieb ako odborník na vzťahy a sexualitu.

O osobné skúsenosti s prekonávaním prekážok na ceste k plnohodnotnému životu sa s Vami podelí tiež Senada Halilčević, sebaobhajkyňa z Chorvátska.

Program konferencie, priebežne doplňovaný a aktualizovaný tu:

http://europeinaction.org/category/program/?lang=cs

Registrovať na konferenciu sa môžete tu:

http://europeinaction.org/category/prihlaste-se/?lang=cs

Pozrite sa, zaregistrujte sa a príďte sa porozprávať s ľuďmi z Anglicka, Francúzska, Chorvátska, Španielska, Českej Republiky, Nemecka a ďalších krajín.

Tešíme sa na Vašu účasť a spoluprácu pri formovaní nových ciest a možností.

http://europeinaction.org/category/registration/

 

Camille Latimier

Riaditeľka Inclusion Czech Republic

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:


Ďakujeme za bezplatný webhosting od firmy Websupport

Práve tu je 113 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Čo robíme Vzdelávanie Konferencie Európa v akcii 2017