Font Size

Layout

Cpanel

Otvárame nové kurzy


 

Republiková centrála ZPMP v SR Vám aj tento rok prináša ponuku na stretnutia, kurzy i obľúbený klub. Začíname už v septembri!

Stretávať sa budeme pravidelne na adrese Štúrova 6, 81102 Bratislava. Stretnutia sú bezplatné a určené pre ľudí s mentálnym postihnutím od 18 rokov. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujme, prihláste sa prosím najneskôr 16. 9. 2016. Použite prihlasovací formulár na tejto stránke, alebo telefón 02/6381 4968. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Budeme sa na Vás tešiť.

Kolektív z Republikovej centrály ZPMP v SR

 

Kurz fotografovania

Opäť otvárame kurz fotografovania pre začiatočníkov. Budeme sa učiť používať fotoaparát, povieme si, na čo slúžia niektoré jeho funkcie. Pozrieme sa na svet očami fotografov a pôjdeme do terénu s vlastnými fotoaparátmi. A samozrejme - spravíme niekoľko zaujímavých fotografií, ktoré na konci kurzu predstavíme svetu! 

Tento kurz bude prebiehať každý štvrtok od 15:00 do 15:45. Prvé stretnutie sa koná vo štvrtok 29. 9. 2016.
Všetky materiály a pomôcky zabezpečujeme my - nepotrebujete teda vlastný fotoaparát... :)

Stretnutia sebaobhajcov

Stretávať sa budú dve skupiny, podľa záujmu môžeme otvoriť aj tretiu. Každá sa bude venovať trochu odlišným témam.

STRETNUTIA V UTOROK

Chcete sa stretávať s rovesníkmi? Potrebujete sa poradiť, porozprávať o živote a o tom, čo Vás trápi a zaujíma? Chcete sa porozprávať o medziľudských vzťahoch a o tom, čo sa deje v spoločnosti? Pokiaľ áno, pripravili sme pre Vás pravidelné stretnutia sebaobhajcov.

Počas stretnutí sa budeme predovšetkým rozprávať o tom, čo nás trápi a zaujíma, ale aj o tom, čo by sme sa chceli dozvedieť. Budeme rozprávať o tom, aké sú naše plány, sny a čo všetko musíme urobiť, aby sa nám splnili.

Stretávať sa budeme každý utorok od 16:00 do 17:00. Prvé stretnutie nás čaká 20. 9. 2016.


STRETNUTIA V STREDU

Zaujímajú Vás problémy ľudí s mentálnym postihnutím? Myslíte si, že by ste vedeli o týchto problémoch rozprávať a hovoriť o nich s inými ľuďmi? A chceli by ste pomôcť tieto problémy riešiť? Pokiaľ áno, pripravili sme pre Vás pravidelné stretnutia pokročilých sebaobhajcov.

Počas stretnutí sa budeme venovať témam, ako je vystupovanie na verejnosti, reprezentácia ľudí s mentálnym postihnutím, budeme sa rozprávať o potrebách a problémoch, ktorým ľudia s mentálnym postihnutím čelia. Okrem toho sa budeme rozprávať aj o silných stránkach ľudí s mentálnym postihnutím a o tom, ako by sa mali aktívne zapájať do života spoločnosti.

Stretávať sa budeme každú stredu od 16:00 do 17:00. Prvé stretnutie nás čaká 21. 9. 2016.

Klub sebaobhajcov

O čom je klub sebaobhajcov? Môžete tu tráviť voľný čas v kruhu kamarátov a robiť, čo Vás baví. Napríklad rozprávať sa, hrať hry, spievať alebo aj tancovať. Na klubové stretnutia môžu účastníci chodiť podľa svojej chuti, nálady, potreby. Účasť je úplne dobrovoľná a kapacita je limitovaná len veľkosťou miestnosti. Stretnutia majú neformálny charakter.

Stretávať sa budeme každý štvrtok od 16:00 do 17:00. Začíname 22. 9. 2016.


Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte sa prihlásiť!

 

Prihláška na kurzy:

Meno a priezvisko: 
Adresa: 
Kontakt (tel., e-mail): 
Mám záujem o: 
  stretnutia sebaobhajcov STREDA 15:00 - 16:00  
  stretnutia sebaobhajcov STREDA 16:15 - 17:15  
  klub sebaobhajcov ŠTVRTOK  
Poznámka: 
    

Ďakujeme.

NÁVRATKA - prosíme zaslať do 16. 9. 2016 na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na adresu Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR, Štúrova 6, 811 02 Bratislava. Pokiaľ ste sa prihlásili cez formulár tu na stránke, už nie je potrebné ju posielať.

 

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:


Vlastný virtuálny server od 5,65 € od WebSupport.sk

Práve tu je 175 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Užitočné Archív Otvárame nové kurzy