Font Size

Layout

Cpanel

Venujte 2% z vašich daní ZPMP v SR!

Vážení naši podporovatelia, darcovia 2%!

Veľmi pekne ďakujeme za ochotu venovať 2 resp. 3 % nášmu Združeniu na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v Slovenskej republike (ZPMP v SR). Peniaze používame na dofinancovanie aktivít a projektov, ktorých cieľom je pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím, ako sú: vydávanie časopisu Informácie a To sme my, rekondično-integračný pobyt, prevádzka vzdelávaco-rehabilitačného centra BIVIO, Deň krivých zrkadiel a pod. (podrobné informácie podávame každoročne prostredníctvom výročnej správy).

 

Pozor, zmena…

Ako mnohí viete, v uplynulom roku sme rozbehli nové činnosti, okrem vyššie spomenutých aj prevádzku integračného sociálneho podniku. Množstvo práce a úloh, ktoré sme mali bohužiaľ spôsobili, že sme si až po 15. decembri uvedomili, že máme znovu registrovať 2%. A to bolo neskoro. Je nám to veľmi ľúto, ale v tomto kalendárnom roku nás preto v zozname nenájdete…

Dobrí ľudia, spolupracovníci a partneri sa však vždy nájdu.

A my máme to šťastie, že občianske združenie TK DANUBE BRATISLAVA nás vezme pod svoje krídla.

Čo to pre nás/Vás znamená?

Každý, kto chce venovať 2% pre našu organizáciu (ZPMP v SR), nech daruje tieto peniaze TK DANUBE BRATISLAVA:

Obchodné meno (názov): TK Danube Bratislava
Právna forma: občianske združenie
IČO: 30809886
Sídlo: Janotova 14, 841 05 Bratislava

Následne Vás však veľmi pekne prosíme, aby ste nám poslali informáciu, že ste poskytli 2% pre TK Danube a že sú určené pre ZPMP v SR. Pošlite nám kópiu/scan dokladu, ktorý ste zaslali na Daňový úrad (samozrejme len časť, ktorá sa týka 2%) a dolu na kópiu potom pripíšte „pre ZPMP v SR“. Kópiu môžete zaslať na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo poštou: ZPMP v SR, Alstrova 153, 831 06 Bratislava, alebo priniesť osobne do kancelárie ZPMP v SR.

Veľmi dúfame, že napriek tomu, čo sa nám stalo, si zachováte priazeň voči nášmu združeniu. TK Danube Bratislava nám peniaze poskytne formou spoločných aktivít a poskytnutím služieb.

Ďakujeme v mene tých, pre ktorých sú peniaze určené, VĎAKA!

Sledujte nás

Sme aj na sociálnych sieťach.
Sledujte nás a spojte sa s nami!

Sponzor webu:


Vlastný virtuálny server od 5,65 € od WebSupport.sk

Práve tu je 114 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Home Podporte nás Venujte 2% z vašich daní ZPMP v SR!